Edebiyat Kitapları

Zor Oyunu Bozar pdf indir

Zor Oyunu Bozar pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Zor Oyunu Bozar kitabını paylaştık. 256 sayfadan oluşan Zor Oyunu Bozar kitabının yazarı ise Ahmet Uysal‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Zor Oyunu Bozar oku indir. Zor Oyunu Bozar pdf indir yandex, Zor Oyunu Bozar pdf indir idefix, Zor Oyunu Bozar PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Zor Oyunu Bozar Pdf indir

Zor Oyunu Bozar Kısa Özet

“Zor oyunu bozar” diyoruz ama gerçekte nedir bu?

Bazı zaman çaresizliktir bunun adı, arada bir mecburiyettir. Kaypaklık da olur arada bir, ahde vefa da. Günü kurtarmak da diyebilirsiniz, taviz vermek de. Adına ne derseniz deyin ama hemen her durumda zor oyunu bozar ve duruma göre, yerine göre, zamana göre, insana göre değişir. İyi bir yönetici olmanın püf noktası, oyunun bozulacağı “zor” noktasının iyi tespit edilmesinden geçer.

Peki nedir “zor” noktası?

Kırılma noktasıdır. Yani, duracağımız noktadır. Yani, bir tık altının veya bir tık üstünün bize zarar yazmaya başladığı noktadır.

Bir anlamda yaşam da bu değil mi zaten.

Yazarımız, bu kitap da sizi uzun bir yolculuğa çıkartıyor ve iş yaşamınıza başladığınız ilk günden bu yana, emekliliğinize kadar, bu yolculukta yaşadığınız zorlukları, karşınıza çıkan problemleri, sevinçleri, üzüntüleri, dostlukları, çelmeleri ve daha fazlasını ufak hikayeler halinde size sunuyor.

Emin olun, bu kitabı okuduktan sonra günlük, sıradan ve önemsemeden geçtiğiniz olaylardan bile farklı çıkarımlar elde edebileceğinizi göreceksiniz ve iş yaşamınızın bunun yanında, iş dışındaki yaşamınıza da farklı açılardan bakabilmenin güzelliğini ve hazzını yaşayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu