İnceleme

Zaman Gezgini pdf indir

Zaman Gezgini pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Zaman Gezgini kitabını paylaştık. 104 sayfadan oluşan Zaman Gezgini kitabının yazarı ise Cuma Karataş‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Zaman Gezgini oku indir. Zaman Gezgini pdf indir yandex, Zaman Gezgini pdf indir idefix, Zaman Gezgini PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Zaman Gezgini Pdf indir

Zaman Gezgini Kısa Özet

Binanın bazı kısımları yıpranmış olsa bile büyük bir bölümü hâlâ sağlamdı. Yapı, bir kenarı kesilmiş portakal şekilindeydi. Yüksek duvarlarla çevriliydi. Girdiği yerin yanında yerden fazla da yüksek olmayan bir sahne vardı. Sahne sağlam gibi gözükse de bazı taş parçaları yerinden çıkmış, etrafa savrulmuştu. Yapının zeminini toprak kaplamıştı. Sahnenin karşısı yarım yay şekilinde sıralanmış basamaklarla yukarıya doğru uzanıyordu.

Merdivenlerin birden fazla kısmı aşınmış, mermerler yerlerinden sökülmüştü. Duvarlar sağlam gözükse de uçları aşınmış, yer yer uçlardaki taşlar da dökülmüştü. Salonun duvarlarında taş süslemeler vardı. Oturma bölümlerinin bazı yerleri aşınmıştı, yıkılmıştı. İnsanı ürküten yarıklar oluşmuştu. Emek ürperdi.

*Ya şimdi bu yarıklardan bir canavar çıkarsa, bir dev biterse o deliklerden birinden…*

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu