Nasıl Yapılır

Youtube video indirme 2022

Youtube video indirme 2022, bilgi sitemizde Youtube video indirme 2022 ile alakalı ayrıntı kısmı paylaştık. Youtube video indirme 2022 ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Youtube video indirme 2022

YouTube içeriklerini telefonlarına indirerek ardından tekrar tekrar izlemek veya farklı amaçlar ile YouTube video indirme işlemlerini yapmak isteyenler iPhone ve Android işletim sistemleri için aşağıdaki adımları takip edebilir. Bunun yanında cihazlarındaki videoları kolay bir biçimde yönetebilir. YouTube video indirme işlemlerinde iPhone ve Android işletim sistemine yönelik yapılan anlatımlar aracılığıyla herhangi bir sorun yetaptan basit bir şekilde videoları indirebilirsiniz.

Youtube Videoları iPhone’a Nasıl İndirilir?

YouTube videolarının iPhone modellerine indirilebilmesi adına basit bir uygulama tercih edilebilir. Documents6 olarak adlandırılan bu uygulama aracılığıyla yalnızca YouTube linklerinin kopyalanması yeterli olmaktadır. Bu açıdan cihazınızda YouTube uygulaması açtıktan sonra videonun altında bulunan paylaş seçeneğinden bağlantıyı kopyala diyerek YouTube videosunun bağlantısını kopyalamalısınız. Bağlantı kopyalandıktan sonra ise bu uygulamayı açarak uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan tarayıcı simgesine dokunmalısınız.

Ardından bu bölümde açılacak tarayıcıya pickvideo.net yazarak alakalı internet adresine ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada bulunan YouTube bağlantısı alanına öncedenden kopyaladığınız bağlantı adresini yapıştırarak kolay bir biçimde istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Bağlantı yapıştırıldıktan sonra kısa bir analiz süreci olacak ve ardından videonun tüm kalitedeki farklı formatları indirmeniz için siz değerli okurlarımıza sunulacaktır. Buradan dilediğiniz gibi seçim yapabilir ve cihazınıza videoları indirebilirsiniz. Tüm bu farklılerin en mühim yanı ise herhangi bir işlem veya cihaza yönelik bir müdahalenin yerine getirilmemesidır. Diğer birden fazla yöntem de jailbreak gibi işlemlerin yapılması gerekir.

Youtube Videoları Android’e Nasıl İndirilir?

ES File Explorer uygulaması ise Android işletim sistemine sahip cihazlarda tercih edilebilecek indirme yöntemidir. Bu bölümde de yine YouTube bağlantısının kopyalanması ve ardından uygulamanın açılarak tarayıcı bölümünden vidpaw.com adresine giriş yapılması gerekmektedir. Bu adrese giriş yapıldıktan sonra kopyalanan YouTube linki yapıştırılmalı ve ardından açılacak olan yeni ekrandaki bağlantı farklılerine göre uygun bulunan bir tanesinin tercih edilmesi yeterli gelmektedir.

Böylelikle YouTube videolarının hem Android hemde iOS işletim sisteminde kolay bir biçimde indirilmesi ve izlenebilmesi olabilecek olacaktır. Cihazlarda YouTube video indirme işlemlerinde önemle üstünde durulması gereken tek detay cihazlardaki depolama alanıdır. Bilhassa yüksek boyutlu videolar için depolama alanı sorunu yaşanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu