İnceleme

Yes Gi Kitzem İm Jampan pdf indir

Yes Gi Kitzem İm Jampan pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Yes Gi Kitzem İm Jampan kitabını paylaştık. 40 sayfadan oluşan Yes Gi Kitzem İm Jampan kitabının yazarı ise Hatiye Garip‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Yes Gi Kitzem İm Jampan oku indir. Yes Gi Kitzem İm Jampan pdf indir yandex, Yes Gi Kitzem İm Jampan pdf indir idefix, Yes Gi Kitzem İm Jampan PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Yes Gi Kitzem İm Jampan Pdf indir

Yes Gi Kitzem İm Jampan Kısa Özet

Kendin olabilmek uzun zaman alıyor. Kendi Yolumu Çiziyorum ile bir çocuğun, yetişkin olmaya giden yolda karşı karşıya geldiğı önüne geçer ve bu önüne geçer karşısında onu destekleyen babaannesi, dostları, kitapları ve kalemleriyle çevrili dünyasına adım atın.
Büyüyüp tombikleştiğimiz dönemler, kendimizi farklı ve yalnız hissettiğimiz anlar, hiç ama hiç bitmeyen sorular sorduğumuz seneler yaşamımızın bir parçası. Bir de yaşlı insanlarla vakit geçirdiğimiz, onlarla birlikte bütün canlıları görüp tanımaya yetecek kadar zamanımızın olduğu çağlarımız var.
Bazı zaman etrafımızdaki büyüklerden yardım isteyerek, arada bir de poblemlerimızın üstesinden tek başımıza gelerek kat ettiğimiz yollar her birimizin farklı şekillerde tecrübe ettiği bir büyüme macerası aslında. İşte bu maceraya bir çocuğun gözünden tanık olmaya ne dersiniz?
Kendi Yolumu Çiziyorum, kabiliyetli illüstratör Hatiye Garip’in hem hikâyesi hem çizgileriyle yarattığı eşsiz bir dünyaya açılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu