Edebiyat Kitapları

Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur pdf indir

Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur pdf indir, kitap özetleri sitemizde Anı Mektup ve Günlük Kitapları türünde çıkarılan Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur kitabını paylaştık. 216 sayfadan oluşan Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur kitabının yazarı ise Selçuk İncesu‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur oku indir. Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur pdf indir yandex, Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur pdf indir idefix, Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur Pdf indir

Yaşam Yokuşlu Bir Yoldur Kısa Özet

“Selçuk İncesu bu ikinci kitabında yaşam macerasınden söz ediyor. Kuşkusuz yer yer bi hayli zor ama renkli bir yaşam. Halen hayatta olmasını Brüksel’de kendisini parça parça edebilecek bombanın ateşleme düzeneğinin takılmasına borçlu ama bu olaya bile sıradan bir iş gibi değinip geçiyor. Rind meşrep tabiatında abartıya, abus ciddiyete yer yok.

Bu kitabın bende kuvvetle yarattığı ilk çağrışım -*Çekhov müridi* filan diye takılsam da- meslek büyüğümüz, Türk edebiyatının seçkin ismi Büyükelçi Memduh Şevket Esendal oldu. Esendal’ın sözü geçtiğinde kimsenin aklına diplomat kimliği pek gelmez. Selçuk ne kadar etkilenmiş bilemem ama Esendal’ı seven okurların bu kitabı keyifle okuyacakları kesin.

Emekli Büyükelçi Ömer Ersun

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu