İnceleme

Yamyamlar Arasında pdf indir

Yamyamlar Arasında pdf indir, kitap özetleri sitemizde Dünya Çocuk Klasikleri türünde çıkarılan Yamyamlar Arasında kitabını paylaştık. 64 sayfadan oluşan Yamyamlar Arasında kitabının yazarı ise Osa Johnson‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Yamyamlar Arasında oku indir. Yamyamlar Arasında pdf indir yandex, Yamyamlar Arasında pdf indir idefix, Yamyamlar Arasında PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Yamyamlar Arasında Pdf indir

Yamyamlar Arasında Kısa Özet

Yeni evlenen Martin ve Osa’nın büyük bir hayali mevcuttur. Martin’in Jack London ile yaptığı bir seyahatte Pasifik denizinde bazı adlarda hâlâ yamyamların yaşadığını söylemesiyle bu adalara gidip onların doğal durumlarını filme alıp medeni dünyaya göstermek.

Pasifik adalarında tehlike dolu birkaç yolculuk ile şimdiye kadar dünyanın hiç görmediği yaşamları filme alırlar. Gördükleri gerçekten ürkütücüdür ve bir insanın bir insana böyle bir şey yapabileceği gerçekten akıl alacak gibi değildir.

Daha fazla dayanamazlar ve sekiz ay süren son gezilerinden, medeniyetin incelik ve rahatlığına karşı duydukları özlem ile memleketlerine dönerler.

Yaşadıklarıysa bu kitabın sayfaları içinde sizleri beklemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu