Edebiyat Kitapları

Yadigarlarım pdf oku indir

Yadigarlarım pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Yadigarlarım kitabını paylaştık. 70 sayfadan oluşan Yadigarlarım kitabının yazarı ise Nabizade Nazım‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Yadigarlarım oku indir. Yadigarlarım pdf indir yandex, Yadigarlarım pdf indir idefix, Yadigarlarım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Yadigarlarım Pdf indir

Yadigarlarım Kısa Özet

*Derler ki sevda insanın ahlakını düzeltir, yanıltsa bile sevelim: Mademki insanız!

Of! Böyle boş işlerle uğraşmak da hoşa gitmiyor ama zamanın mecburiyetlerine uymak lazım geliyor.

Bir gün olur da şu arzular defterimi bir gözden geçiren bulunursa, insanın değilse bile, benim insani hissiyatımın suretini görmüş olur. O okurdan şunu rica ederim ki yazılarımı düşünmeye layık bulursa gerçekleştireceği değerlendirmede vereceği kararı sırf kendi vicdanı olarak kabul etsin… Kendi vicdanında bulduğu hükmü benim vicdanımda da beyhude aramasın…*

Zehra ve Karabibik yazarı Nabizade Nâzım`ın bu kitabı, modern edebiyatımızda eşcinselliğin görünür olmaya başladığı en mühim ve etkileyici metinlerden biri.

Kuşakları etkilemiş romanlar, ufuk açıcı öyküler, ezberlere kazınmış şiirler… Gazetelerde kalmış söyleşiler, gezi yazıları, denemeler, makaleler… Edebiyatımızın farklı dönemlerinden, iz bırakan metinler Kısa Miras’la bir araya geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu