Edebiyat Kitapları

Vuruldun Mu? pdf indir

Vuruldun Mu? pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Vuruldun Mu? kitabını paylaştık. 158 sayfadan oluşan Vuruldun Mu? kitabının yazarı ise Ethem Dalan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Vuruldun Mu? oku indir. Vuruldun Mu? pdf indir yandex, Vuruldun Mu? pdf indir idefix, Vuruldun Mu? PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Vuruldun Mu? Pdf indir

Vuruldun Mu? Kısa Özet

Masalımsı bir bunun bunun yanındalık değildir beklediğin. Tamamen sıradan insanlar gibi, aynı kutupların aynı frekansı veren insanından aldığınla birlikte yaşayıp, birlikte yaşlanmaktan öteye giden bir isteğin yoktur. Sırrı çözülmemiş sorular mevcuttur beyninin içinde. Milyonlarca hem cinsinin içinden, hemen hemen yetenek ve güzelliğine rağmen, gönlünün bam telini illaki titreten neden o olur. İnsanda, kadında güzel tanımı, niçin yalnızca onunla karşılık bulur olur?
Gidişi dünyanın sonu olmaz ama kendinin ve senin sevgi kanalının kapılarını, sonsuza dek kilitler. Duymadığını, duyar olursun. Çatıdaki güvercin, gece kuşları daha hissedilir olur. Rüzgârların teninde bıraktığı serin etkiden daha çok etkilenir, ürperir sin. Sık sık herkes uyurken, bahçelere çıkıp yıldızlarda onu ararsın. Artık çiçek odur. Ağaç odur. Her tılsımlı varlıkta o var mı? diye bakarsın. Yalnız dudakların dua etmez. Beynin, kalbin zikreder gibi sürekli olarak onun adıyla atar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu