İnceleme

Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 pdf oku indir

Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 kitabını paylaştık. 138 sayfadan oluşan Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 kitabının yazarı ise Gamze Pat‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 oku indir. Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 pdf indir yandex, Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 pdf indir idefix, Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 Pdf indir

Uzay Yolcuları – Portakal Sokağı Çocukları 3 Kısa Özet

Gökyüzünden düşen taş, Portakal Sokağı’nda oturan Kuzey, Erdem ve Güneş’e yeni maceralar yaşatmaya devam ediyor. Uzayda savrulan bir uzay aracını ve astronotlarını kurtarmak için kolları sıvayan çocuklar, gökyüzündeki metal kirliliğine rağmen görevlerini başarıyla tamamlayabilecekler mi?

2017 Gülten Dayıoğlu Vakfı Edebiyat Ödülü’nün sahibi Gamze Pat’tan çok bi hayli beğeni alan Portakal Sokağı Çocukları serisinin üçüncü kitabı Uzay Yolcuları, bizi dünyamızın geleceğini sorgulamaveyavet ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu