İnceleme

Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal pdf indir

Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal kitabını paylaştık. 24 sayfadan oluşan Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal oku indir. Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal pdf indir yandex, Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal pdf indir idefix, Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal Pdf indir

Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal Kısa Özet

Bir zamanlar çok uzak diyarlarda yaşayan bir çakal varmış. Tavus kuşlarını gördüğünden beri gri ve kahverengi kürkünden hiç tatmin değilmiş çakal. Görünümünü nasıl değiştirebileceğini düşünür, tavus kuşları gibi tüm hayvanları kendine hayran bırakan göz alıcı renkli ve göz alıcı olmanın yollarını ararmış. Rengârenk şeyler bulup kürküne takmış ama bunlar tavus kuşu gibi görünmesini sağlamamış. Sonunda onu tıpkı tavus kuşları gibi göz alıcı rengârenk tüylü, muhteşem güzellikte bir çakala dönüştürecek bir fikir gelmiş aklına…

Mevlana’nın ölümsüz eseri Mesnevi’den bir araya getirilen Tavus Kuşu Olmak İsteyen Çakal, kendini olduğu gibi kabul etmenin önemini vurgulayan muhteşem bir öykü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu