İnceleme

Taş Devri’nde Bir Gün pdf indir

Taş Devri’nde Bir Gün pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Taş Devri’nde Bir Gün kitabını paylaştık. 120 sayfadan oluşan Taş Devri’nde Bir Gün kitabının yazarı ise Mustafa Hakkı Kurt‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Taş Devri’nde Bir Gün oku indir. Taş Devri’nde Bir Gün pdf indir yandex, Taş Devri’nde Bir Gün pdf indir idefix, Taş Devri’nde Bir Gün PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Taş Devri’nde Bir Gün Pdf indir

Taş Devri’nde Bir Gün Kısa Özet

Gizemli bir bilgisayar sizi Taş Devri`ne ışınlarsa ne yaparsınız? “Hayır, bu gerçek olamaz!“ mı dersiniz örneğin? Ya da ilerideki “mamut sürüsü“ne mi bakarsınız hayretle? Peki, Taş Devri insanlarıyla yüz yüze kalınca… Lav püskürten bir yanardağın altındayken… Geri dönüş yolunuzu dev bir aslan kesince ne yaparsınız? Yanıtlar, Taş Devri`nde Bir Gün`de! Taş Devri`nde Bir Gün, Geçmiş Zaman Gezginleri dizisinin birinci kitabı. Geçmiş Zaman Gezginleri, kahramanlarımız Banu, Selim ve Doğan`ın Taş Devri, Sümerler, Dinozorlar Çağı, Eski Mısır ve Buz Devri`nde geçen müthiş serüvenlerini teknolojiden tarihe, coğrafyadan insanbilime uzanan çok geniş bir çerçeve içinde anlatıyor.

*Bu kitap, ilköğretim öğrencilerini tarih ile tanıştırırken iletişim ile ilgili düşünmeye de davet ediyor; çocuklar Taş
Devri`nde bir günü yaşarken tarihi bilgilerin hayal değil, gerçek bir hayat tecrübesi olduğunu heyecanla daldığı hikâyenin içinde anlıyor. İlköğretim öğrencilerine tarihi sevdirecek bir serinin ilk kitabı olarak tüm öğrencilere, anne babalara ve öğretmenlere öneririm.*

– Selda Fillikçioğlu- Sosyal Bilgiler Öğretmeni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu