İnceleme

Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü pdf indir

Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü kitabını paylaştık. 144 sayfadan oluşan Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü kitabının yazarı ise Ann M.Martin‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü oku indir. Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü pdf indir yandex, Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü pdf indir idefix, Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü Pdf indir

Stacey’nin Sırrı – Bebek Bakıcıları Kulübü Kısa Özet

Yeni bir kasabaya taşınan ve diyabet sorununu anca kabullenen zavallı Stacey bir de bakıcılık problemleriyle yüzleşmek zorunda. Neyse ki Stacey’nin üç yeni arkadaşı var: Kristy, Claudia ve Mary Anne. Birlikte Bebek Bakıcıları Kulübü’nü kuran bu üçlü, karşılarına çıkacak olan tüm sorunlarla yüzleşmeye hazır… Onlara rakip olan yeni bir bakıcılık kulübüyle bile!

Netflix’in de diziye uyarladığı Bebek Bakıcıları Kulübü 1986 senesinde yayımlanmaya başladı. Toplamda 131 cilde sahip olan seri
dünya çapında 176 milyon kopya sattı.

— Yalsa Gençler İçin En İyi On Çizgi Roman Ödülü
— Booklist Gençler İçin En İyi On Çizgi Roman Ödülü

*Canlı ve gerçekçi.* —Booklist
*Eşsiz ve özgün.* —Voya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu