Edebiyat Kitapları

Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları pdf indir

Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları kitabını paylaştık. 62 sayfadan oluşan Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları kitabının yazarı ise Herge‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları oku indir. Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları pdf indir yandex, Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları pdf indir idefix, Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları Pdf indir

Sidney’e 714 Sefer Sayılı Uçuş – Tenten`in Maceraları Kısa Özet

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri içinde sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünya çapında bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor.

Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.

Gerçek veya kurgusal bir mekânda, müthiş ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu