İnceleme

Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi pdf indir

Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi kitabını paylaştık. 1 sayfadan oluşan Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi kitabının yazarı ise Gaye Güzelay Özdamar‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi oku indir. Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi pdf indir yandex, Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi pdf indir idefix, Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi Pdf indir

Sevgili Elma Ağacı – Renkli Anılar Bahçesi Kısa Özet

Zahrada Çocuk’tan çıkan ilk kitap, Renkli Anılar Bahçesi serisinin de ilk kitabı olan Sevgili Elma Ağacı… Çorap adında bir kedi, Tomurcuk adında bir köpek, Nazlı adında bir at ve Çiçek adında bir eşek… Birbirini çok seven kardeşler Melisa ve Tuna’yı da unutmamak gerek… Bu minik kafadarların en sevdikleri şey bahçede vakit geçirmek… Renkli Anılar Bahçesi’nde başlarından neler geçecek neler! İlk anı Tuna’nın elma toplamak için çıktığı ağaçta kaldığı güne ait… Bakalım tatlı dostları Tuna’nın Sevgili Elma Ağacı’ndan inmesine nasıl yardım edecek?

Gaye Güzelay Özdamar’ın yarattığı tatlı karakterler ve sade olay örgüsü ile Hatice Zeybek’in naif fotoğrafları, çocukların karmaşadan uzak, basit dünyalarının güzelliği ile bütünleşiyor…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu