İnceleme

Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi kitabını paylaştık. 40 sayfadan oluşan Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi kitabının yazarı ise İoanna Babeta‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi oku indir. Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir yandex, Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir idefix, Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Sarı Kalp ve Kırmızı Güneş – Minik Dostlarımız Serisi Kısa Özet

Bahar ve Eylül çok iyi arkadaştı. Ta ki o güne kadar. O günden sonra arkadaş olmamaya karar vermişlerdi. Ama sorun neydi? Niye küsmüşlerdi? Bahar ve Eylül tekrar barışacak mıydı?

Pena Yayınları’nın Minik Dostlarımız serisindeki diğer kitaplarını da okumayı unutmayın.

*Minik Dostlarımız* serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.

*Minik Dostlarımız* serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu