Tarih Kitapları

Sarı Başbuğ pdf indir

Sarı Başbuğ pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Sarı Başbuğ kitabını paylaştık. 90 sayfadan oluşan Sarı Başbuğ kitabının yazarı ise Mahmut Ongan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Sarı Başbuğ oku indir. Sarı Başbuğ pdf indir yandex, Sarı Başbuğ pdf indir idefix, Sarı Başbuğ PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Sarı Başbuğ Pdf indir

Sarı Başbuğ Kısa Özet

Tarih yalnızca zafer ve mağlûbiyetten mi ibarettir? Eleştirelim. Eleştirebilmek için o günün şartlarına inmek ve ona göre düşünüp yorum yapmak gerektir.

Olumlu veya olumsuz eleştiriler yapılabilir belki ama unutmayalım ki üzerinde düşünüp eleştiri yaptığımız millet sıradan bir millet değildir. Keza o milletin başbuğu sıradan bir başbuğ değildir! Bu durumu ifade etmek maksadıyla kimsenin hakkına da girmemek için büyük emek söylediğim ve büyük bir özveriyle tamamlamaya çalışmış olduğum bu eserde bile yine birilerinin hedefi olmak enteresan gelmeyecektir. Burada asil bir millet, asil bir önder var çünkü!

Doğru bildiğiniz yanlışları da tekrar gözden geçirmenizi sağlayacağını düşündüğüm bu çalışmanın siz değerli okurlarımıza katkı sağlayacağından şüphe edilecek bir durumun olmadığı eser okunduktan sonra anlaşılacaktır.

Bilginize bilgi katacak, bildiklerinizi tekrardan gözden geçirmenizi sağlayacak olan eserle sizi baş başa bırakıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu