Edebiyat Kitapları

Sana Kalbimi Açtım pdf indir

Sana Kalbimi Açtım pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Sana Kalbimi Açtım kitabını paylaştık. 104 sayfadan oluşan Sana Kalbimi Açtım kitabının yazarı ise Julia Quinn‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Sana Kalbimi Açtım oku indir. Sana Kalbimi Açtım pdf indir yandex, Sana Kalbimi Açtım pdf indir idefix, Sana Kalbimi Açtım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Sana Kalbimi Açtım Pdf indir

Sana Kalbimi Açtım Kısa Özet

The New York Times’ın çoksatan ödüllü yazarı, tarihi kurgu kitaplarının kraliçesi Julia Quinn’den tutkunun, iyiliğin ve heyecanın doruklarında bir aşk romanı…

Bu hafta herkes Leydi Neeley’nin salı akşamı vereceği ziyafeti iple çekiyor. Konuklar sayıca pek fazla değil, seçkin de sayılmazlar ama geçen senenin ziyafeti, özellikle de ziyafetin menüsü dillerden düşmüyor ve bu yüzden göbek çevresi büyükçe olanlar başta olmak üzere tüm Londralılar bu seneki davete katılmaya can atıyor.

Bu satırların yazarına bir davetiye bahşedilmedi; bu nedenten kendisi bir testi şarap, bir somun ekmek ve gazetedeki köşesiyle evde kös kös oturmak durumunda. Neyse ki, sevgili okurlar, ona acımanıza gerek yok. Zira yemekli vodvilin konuklarının aksine o, Leydi Neeley’nin muhabbetine katlanmak zorunda kalmayacak!

Leydi Whistledown’ın Cemiyet Notları, 27 Mayıs 1816

Haftanın en gözde daveti, Leydi Neeley’nin yakut bileziğinin çalınmasıyla son günlerin en ünlü davetine dönüşmüştü. Lakin davetlilerden iki kişi için bu olaylı gece bir polisiyeden fazla daha fazla heyecan vadediyor: Zarafetiyle ve muhteşem çeyiziyle sezonun zengin bekârlarından Leydi Mathilda Howard ve servet avcılığıyla ün salmış, yakışıklı beş parasız asker Peter Thompson. Onlar tüm benlikleriyle aşka düşmek üzere. Üstelik haklarında çıkan tüm söylentilera rağmen…

Sana Kalbimi Açtım, sizi kusursuz bir aşkın kollarında tutkulu bir dansa davet ediyor!

*Tam anlamıyla kusursuz bir hikâyeci.*

*Julia Quinn sizi tatlı düşlere sürükleyecek.*
-Romantic Times

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu