İnceleme

Rüyalar Koruyucusu pdf indir

Rüyalar Koruyucusu pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Rüyalar Koruyucusu kitabını paylaştık. 96 sayfadan oluşan Rüyalar Koruyucusu kitabının yazarı ise Burcu Hilal Eşkikara‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Rüyalar Koruyucusu oku indir. Rüyalar Koruyucusu pdf indir yandex, Rüyalar Koruyucusu pdf indir idefix, Rüyalar Koruyucusu PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Rüyalar Koruyucusu Pdf indir

Rüyalar Koruyucusu Kısa Özet

Rüya ve Hayaller,

Her güzel sonuç hayalle başlar. İnsanlar hayal kurmasaydı Dünya asla gelişmeyecekti. Çünkü insanlar mutlu olacakları hayaller kurar.

Rüya ve Hayaller Dünya’sı; çok bi hayli beğeni alan Kral Doğan ve Kraliçe Ayçiçek aracılığıyla sevgiyle yönetilen huzur, neşe ve mutluluğun hâkim olduğu bir Dünya’dır. Lakin sinsi ve ihanet dolu duygulara sahip Kâbuslar Lordu, Prens Alkar yüzünden büyük bir tehlike altındadır.

Karanlığın aydınlık; kötülüğün, kin ve nefretin sevgi karşısında daima yenildiği; keyifli ve macera dolu bu hikâyenin kahramanı Açelya, Prensi Ayas ile birlikte asla hayallerinden vazgeçmiyor ve başka bireylerin rüya ve hayallerini korumak için büyük savaş veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu