İnceleme

Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım pdf oku indir

Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Zeka Gelişimi Kitapları türünde çıkarılan Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım kitabını paylaştık. 48 sayfadan oluşan Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım oku indir. Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım pdf indir yandex, Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım pdf indir idefix, Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım Pdf indir

Q Bebek Dino ile Serisi 4 Kitap Takım Kısa Özet

Sevgili Ailelerimiz,

Renkler- Sayılar- Şekiller ve Kavramlar konulu 4 kitaptan oluşan Q Bebek Dino Karton Kitap Serisini hazırlamakta öncelikli hedefimiz; 12-24 ay içindeki bebeklerimizin Dil ve Zihinsel Gelişim sürecine olumlu yönde katkıda bulunacak ve bebeğiniz ile keyifli vakit geçirebileceğiniz mühim bir kaynak olmaktır.

Dil Gelişimi ve Zihinsel gelişim doğumdan başlayarak ömür boyu devam eden bir zamantir. Ve tüm gelişim alanlarında olduğu gibi farklı materyaller kullanmak bu süreci zenginleştirmektedir.

Bebeğinizin gelişim sürecinde kitabımızın bunun yanında www.qbebek.com portalımızdan ve 0-3 yaş grubuna özel olarak hazırladığımız Q Bebek Eğitim & Gelişim ve Oyun kart ve kitaplarımızdan da faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu