Edebiyat Kitapları

Psikoperest pdf indir

Psikoperest pdf indir, kitap özetleri sitemizde Denemeler türünde çıkarılan Psikoperest kitabını paylaştık. 140 sayfadan oluşan Psikoperest kitabının yazarı ise Erkan Çifte‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Psikoperest oku indir. Psikoperest pdf indir yandex, Psikoperest pdf indir idefix, Psikoperest PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Psikoperest Pdf indir

Psikoperest Kısa Özet

Bu kitap 21. Yüzyılın dijitalleşen dünyası karşısında psikolojini düzeltebilmeniz için dünya çapında ilk kez ele alınan;
-Nano duygu ağı farkındalığı
-Nöromorfik işleme
-Rekreatif Simülasyon
-Vaggusal Denge

Gibi yaşamınıza etki edecek *4 temel psikolojik farkındalık* öğreticisini açıklamakta ve diğer bireylerin hayatlarına etkili dokunuşlar yapmanızı sağlayacak. *6 gelecek simülasyon* becerisini size aktarmaktadır.

Şu an kendini mutsuz hisseden bireylerin en büyük sorunu, kitapta aktarılan bu öğretileri hiç bilmeden ve öğrenme olmadan hayatlarına devam etmek zorunda kalmalarıdır. Sıradan kişisel gelişim kitaplarında sözü edilen, şunu yapmayın, bunu yapın, gibi klsaik önerilerin çok dışında dizayn edilmiş olan bu kitap, tavsiyeler içinde boğulmadan, yaşamınıza kolay bir şekilde alabileceğiniz *dijital dünyaya uyumlu psikolojik gerçeklilikleri* siz kıymetli okurlarına sağlamaktadır.

Bu kitabın okuyucuları bunun yanı sıra gelecek tüm nesilleri kapsayan DPFA (Dijital Psikolojik Farkındalık Ayrıcalığı) elde ederek kitaptaki öğretileri çocuklara ve gençlere öğretme sorumluluğunu alacaklardır. Özellikle kitaptaki öğretilerden *bilinçli karşılık* ve *aktif fayda* simülasyonlarına katkı sağlayarak yaşamlarına dokundukları herkesi mutluluğa daha hazır hale getirebileceklerdir.

*Psikolojini Geleceğe Hazırla*

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu