Edebiyat Kitapları

Penceremden Kelimeler pdf indir

Penceremden Kelimeler pdf indir, kitap özetleri sitemizde Mizah Kitapları türünde çıkarılan Penceremden Kelimeler kitabını paylaştık. 221 sayfadan oluşan Penceremden Kelimeler kitabının yazarı ise Durdu Güneş‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Penceremden Kelimeler oku indir. Penceremden Kelimeler pdf indir yandex, Penceremden Kelimeler pdf indir idefix, Penceremden Kelimeler PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Penceremden Kelimeler Pdf indir

Penceremden Kelimeler Kısa Özet

‘Penceremden sözcükler’ bir etimolojik sözlük değildir, akademik bir çalışma da değildir. Bir kelime sevdalısının sözcüklerle anlam peşinde yaptığı yolcuktur. Bu nedenle sözcüklerle yolculukta onları tanıyacak ve çok seveceksiniz.

Kitabı okurken her kelimenin düşününce dünyasında ve iletişim alanında size yeni bir pencere açtığını fark edeceksiniz. Kitap; kelime düşünce ve iletişim alanınıza yeni bir farkındalık katacaktır

Bence kitap kapağından kitabın mahiyetini öğrenmekle yetinmeyin. Lakin kitabın içine girip sözcüklerle yolculuk ederek kitabın tadını çıkarabilirsiniz. Her kelimenin macerası sizde yeni bir öğrenme zevki oluşturacaktır. Ben yazarken zevk aldım, eminim siz de okurken zevk alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu