Tarih Kitapları

Peaky Blinders pdf indir

Peaky Blinders pdf indir, kitap özetleri sitemizde Önemli Olaylar ve Biyografi ve Otobiyografi Kitapl türünde çıkarılan Peaky Blinders kitabını paylaştık. 272 sayfadan oluşan Peaky Blinders kitabının yazarı ise Carl Chinn‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Peaky Blinders oku indir. Peaky Blinders pdf indir yandex, Peaky Blinders pdf indir idefix, Peaky Blinders PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Peaky Blinders Pdf indir

Peaky Blinders Kısa Özet

BBC’de yayına girdiği ilk günden bu yana tüm dünya çapında ses getiren Peaky Blinders, Birinci Dünya Savaşı’nın ardından Thomas Shelby ile suç çetesinin Birminagham’ın arka sokaklarındaki yükselişini anlatır. Lakin diziye konu olan karakterlerin arkasındaki gerçek hikâyeler de en az dizi kadar karanlık, dramatik ve ilgi çekicidir.

Dizide Thomas Shelby’nin baş düşmanı olan Billy Kimber, aslında Birmingham’da doğup büyümüş, keskin zekâlı ve çok kuvvetli bir dövüşçüdür.
Bu özellikleri ona Birmingham Çetesi’nin önderliğini kazandırır. Çok geçmeden, çete üyelerinin de acımasız davranışları sebebiyle, İngiltere’nin dört bir yanı çete hadiseleriyla çalkalanmaya başlar.

Lakin Peaky Blinders kısa bir süre sonra öte yandan hâkimiyeti ele geçirmek isteyen Sabini Çetesi’yle yüzleşirken, diğer yandan da peşlerindeki polislerden kurtulmak için amansız bir mücadeleye girişir.

Gerçek Peaky Blinders, Billy Kimber öncülüğündeki Birmingham Çetesi’dir.

Bu da onların gerçek hikâyesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu