Edebiyat Kitapları

Özgürlük Annemi Öpmedi pdf indir

Özgürlük Annemi Öpmedi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Özgürlük Annemi Öpmedi kitabını paylaştık. 126 sayfadan oluşan Özgürlük Annemi Öpmedi kitabının yazarı ise Gülay Vural‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Özgürlük Annemi Öpmedi oku indir. Özgürlük Annemi Öpmedi pdf indir yandex, Özgürlük Annemi Öpmedi pdf indir idefix, Özgürlük Annemi Öpmedi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Özgürlük Annemi Öpmedi Pdf indir

Özgürlük Annemi Öpmedi Kısa Özet

*Dönüp baktığımda, bana ait anılar hep yabancıların içinde, hep hüzün doluydu. Direngen olmaya karar verdiğimde iki türlü savaşın ortasında kalmıştım. İlki; anlam veremediğim geçersiz nedenlerden dolayı beni kendinden uzaklaştırmış, uzak, bilmediğim yerlere atmış olan annemi yaşamımın neresine koyacağımı bulma savaşıydı. İkincisi ise…*

Bir insan yetişirken; bulunduğu çevrenin ve dayatılan davranışların insan üzerindeki önemini ortaya koyan bir roman olmuş. Özgürlüğün yasaklanmasının ve baskıların bir insan üzerinde ne kadar etkili olduğunu pedagojik açıdan ele alarak ne gibi sorunlara yol açtığını anlatan öykü, aslında her insanın; karanlık, yalnız, kırılgan ve içe dönük olma durumunun anlaşılmaz derinliğini, etkileyici ve şiirsel bir dille anlatmış Gülay Vural.

-Cezmi Ersöz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu