İnceleme

Oyundasın – Oyunda Kal 2 pdf indir

Oyundasın – Oyunda Kal 2 pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Oyundasın – Oyunda Kal 2 kitabını paylaştık. 144 sayfadan oluşan Oyundasın – Oyunda Kal 2 kitabının yazarı ise Koray Avcı Çakman‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Oyundasın – Oyunda Kal 2 oku indir. Oyundasın – Oyunda Kal 2 pdf indir yandex, Oyundasın – Oyunda Kal 2 pdf indir idefix, Oyundasın – Oyunda Kal 2 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Oyundasın – Oyunda Kal 2 Pdf indir

Oyundasın – Oyunda Kal 2 Kısa Özet

Okulun silik ve sönük genci Asım’ın yaptığı *Bakben* adlı bilgisayar kişiliği bir anda herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştı. Lakin Şeker Holdingin hırslı patronu, Bakben uygulamasının üzerine konuverdi. Üstelik artık sanal değil, kanlı canlı ve yakışıklı bir Bakben vardı karşımızda…

Asım, *Neler oluyor?* diyemeden bir de İzleben çıktı ortaya! Bakben’in başına gelen İzleben’in de başına gelecek mi? *Ben İzleben’im!* diye çevrede boy gösteren güzeller güzeli kız gerçek İzleben mi? Peki ya tokyok kurabiyesinin, okul koridorlarında koşturan bir hemstırın, Erik Dalı çalıp oynayan Hüsmen’in, ünlü youtuber Aşkın Taşkın’ın tüm bunlarla ne ilgisi var?

Oyunda Kal serisinin ikinci kitabında soluk soluğa macera devam ediyor, sırlar bir bir açığa çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu