İnceleme

Oynasın Da Büyüsün! pdf indir

Oynasın Da Büyüsün! pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Oyunları Kitapları türünde çıkarılan Oynasın Da Büyüsün! kitabını paylaştık. 216 sayfadan oluşan Oynasın Da Büyüsün! kitabının yazarı ise Nisa Başaran Çöllü‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Oynasın Da Büyüsün! oku indir. Oynasın Da Büyüsün! pdf indir yandex, Oynasın Da Büyüsün! pdf indir idefix, Oynasın Da Büyüsün! PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Oynasın Da Büyüsün! Pdf indir

Oynasın Da Büyüsün! Kısa Özet

Oyun ve iletişim anne karnından bu yana başlar. Nitekim bebeğiniz de dünyaya geldiğu andan bu yana çevreyle ilgilenmeye ve öğrenmeye hazır olduğunun sinyallerini vermeye başlar.

Bundan dolayı doğumdan bu yana bedensel ve ruhsal gereksinimlerinin giderildiği ve bebeğinizin iletişime açık olduğu zamanlarda onu duyusal ve gelişimsel açıdan destekleyen çevre düzenlemeleri yaparak, oyun alanları oluşturarak orada vakit geçirmesine ve çevreyle etkileşime girmesine destek olabilirsiniz. Lakin arada bir ebeveynler olarak bu süreci nasıl yürüteceğiniz hususunda kafanız karışabilir ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada size yol gösterecek nitelikli kaynaklar araştırmaya başlarsınız.
İyi haber! Elinizde bulunan 0-24 ay aralığındaki bebekler için hazırlanmış bu kitap aracılığıyla doğumundan bu yana bebeğinize dünyayı tanıma ve duyularıyla öğrenme yolculuğunda gereksinimi olan OYUN desteğini verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu