Edebiyat Kitapları

Olabilitesi Yüksek Hikayeler pdf oku indir

Olabilitesi Yüksek Hikayeler pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Türk Edebiyatı Romanları türünde çıkarılan Olabilitesi Yüksek Hikayeler kitabını paylaştık. 109 sayfadan oluşan Olabilitesi Yüksek Hikayeler kitabının yazarı ise Ayhan Yavuz Açıkgöz‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Olabilitesi Yüksek Hikayeler oku indir. Olabilitesi Yüksek Hikayeler pdf indir yandex, Olabilitesi Yüksek Hikayeler pdf indir idefix, Olabilitesi Yüksek Hikayeler PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Olabilitesi Yüksek Hikayeler Pdf indir

Olabilitesi Yüksek Hikayeler Kısa Özet

Aslını söylemek gerekirse söyleyemediklerimizdir hikâyeler. Söyledikleri-miz değil… O yüzden biraz da üzerine katarız. Benim de bu kitapta yaptığım bu…

Birkaç senedir, sizleri eğlendirmek, arada bir de hüzünlendir-mek için yazdığım hikâyelerin bir araya geldiği bir kitap bir araya getirdik.

Hikâyelerin bir kısmı başımdan geçenler, bir kısmı da hayâl gücümün mârifeti… Olağan akışı bozmamak, an-latım gücünü yükseltmek ve hikâyenin sizde uyandırdığı duyguların organik kalmasını sağlamak adına, hikâye-leri dilbilgisi kaideleri ile boğmadık. Böylelikle daha çok keyif alacağınızı düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu