İnceleme

Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 pdf oku indir

Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 kitabını paylaştık. 192 sayfadan oluşan Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 kitabının yazarı ise Şebnem Pişkin‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 oku indir. Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 pdf indir yandex, Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 pdf indir idefix, Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 Pdf indir

Obur Pırtık’ın Başı Dertte! – Eyvah! Oyuncak Ayım Konuşuyor 1 Kısa Özet

Susturun Şu Ayıcığı!
Ah Pırtık başın sürekli olarak belada…

Berk ve gülünç arkadaşı Pırtık maceradan maceraya koşuyorlar. Bu maceraya Berk’in dostları da dâhil olunca işler iyice sarpa sarıyor. Haydi bu keyifli serüvene sen de katıl. Sevimli oyuncak ayı Pırtık, Berk ve dostlarıyla birlikte çok eğleneceksiniz.

Sizin konuşan bir oyuncak ayıcığınız oldu mu hiç?

Annesi aracılığıyla uyku arkadaşı olması için Berk’e armağan edilen oyuncak ayı: Pırtık! Hayal etmesi bi hayli güç ama canlı kanlı bir insan gibi konuşabiliyor hem de öyle çok konuşuyor ki susturabilene aşk olsun. Şşşş kimse duymasın, bu aramızda bir sır. Pırtık’ın konuşabildiğini kimse duymamalı! Bir de obur olduğunu…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu