İnceleme

Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap pdf indir

Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap kitabını paylaştık. 72 sayfadan oluşan Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap kitabının yazarı ise Jeremy Strong‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap oku indir. Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap pdf indir yandex, Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap pdf indir idefix, Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap Pdf indir

Neli Buzgibi ve Plastik Ada 3.Kitap Kısa Özet

Kutuplar arası, buz gibi bir macera!

Tüm penguenler soğuk hava koşullarında yaşar, bir kuş türü oldukları için uçabilir ve pek tabii ki yüzemezler diye kafanızı yoruyorsanız; penguenler ile ilgiliki detaylarınızi yeniden gözden geçirmenizde yarar var.

Doğru bildiğiniz yanlışlar, belki de dünyanın en ünlü kâşif pengueni Neli Buzgibi ile halen karşılaşmadığınız için olabilir…

Neli, gözlerinin üzerinden saçak saçak fışkıran sarı tüyleri ile hemen fark edilebilecek bir makaroni pengueni. O da nasılmış diye sorduğunuza göre; yeryüzünde yaşayan tam on yedi değişik penguen türü olduğunu da bilmiyorsunuz anlaşılan.

O hâlde Neli Buzgibi ile tanışmanın vakti geldi de geçiyor bile… Neli, hem ÇOK enteresan hem de BENZERSİZ bir penguen! Söylesenize, hangi penguen yaşadığı Güney Kutbu`ndan tam anlamıyla, yirmi bin beş yüz kilometre uzağa, ta Kuzey Kutbu`na yolculuk yapabilir ki!?

İngiltere`de eserleri 200 binden fazla satan ve birden fazla ödüle değer görülen Jeremy Strong`un, “Sen de Oku“ koleksiyonuna eklenen üç kitaplık “Neli Buzgibi“ serisi, ufak okurlarına katıksız bir kahkaha tufanı vadediyor, çevreye karşı hassaslıklarını artırıyor.

Ve belki en mühimsi; ufak bir penguenin korkularıyla yüzleştikçe ve karşısına çıkan önüne geçeri aştıkça (arada bir rastlantı sonucu bile olsa!) geçirdiği bi hayli hızlı değişimi ve nasıl da gözü pek bir cesaret timsaline dönüştüğünü gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu