İnceleme

Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım pdf oku indir

Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Referans Kitapları türünde çıkarılan Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım kitabını paylaştık. 72 sayfadan oluşan Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım kitabının yazarı ise Ahu Pakdemirli‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım oku indir. Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım pdf indir yandex, Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım pdf indir idefix, Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım Pdf indir

Ne Yapmalı? – Çocuklar İçin İlkyardım Kısa Özet

Hayatımız çok kıymetlidir. Günlük yaşantımızda her an karşımıza çıkabilecek bir kaza yahut yaşamı tehlikeye azaltan bir durumda ilkyardım bilmek hayat kurtarır. Bu kitapta; evinizde ailenizle yemek yerken, okul bahçesinde koşarken, denizde yüzerken, ormanda gezerken yahut bir mağazada alışveriş yaparken başınıza gelebilecek olası sağlık poblemlerinı ve kazaları, bu durumda yapılması ve yerine getirilmemesi gerekenleri okuyacaksınız.

Masalperest Yayınları aracılığıyla yayımlanan kitap, Türkiye’nin dört bir yanındaki kitabevlerinde ve tüm online satış kanallarında satışa sunulmuştur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu