Edebiyat Kitapları

Narcisus’un Zencisi pdf indir

Narcisus’un Zencisi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Öykü Kitapları türünde çıkarılan Narcisus’un Zencisi kitabını paylaştık. 208 sayfadan oluşan Narcisus’un Zencisi kitabının yazarı ise ‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Narcisus’un Zencisi oku indir. Narcisus’un Zencisi pdf indir yandex, Narcisus’un Zencisi pdf indir idefix, Narcisus’un Zencisi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Narcisus’un Zencisi Pdf indir

Narcisus’un Zencisi Kısa Özet

Narcissus’un Zencisi, deniz edebiyatının en büyük adı, en usta kalemi olarak tanımlanan Joseph Conrad’ın bir uzun öyküsüdür. Yazarın kişisel tecrübelerinden kaynaklanan bu öyküyü okurken, fırtınalı bir denizde dalgaların üzerinize doğru geldiğini, güvertesinde çaresizlik içinde kıvrandığınız teknenin alabora olma tehlikesiyle karşı karşıya geldiğını adeta oradaymışçasına hissedeceksiniz.

Gemi mürettebatıyla el ele verip teknenizi kurtarmaya çalışacak, bu arada sizin varlığınızı umursamayan patrona karşı yine birlikte hınçlanacaksınız.

Üzerleri beyaz köpüklerle taçlanmış dalgaların peş peşe şahlanıp devrilmesini, görkemli bir deniz tablosuna bakar gibi izleyeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu