İnceleme

Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi kitabını paylaştık. 40 sayfadan oluşan Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi kitabının yazarı ise Marilita Chatzibodozi‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi oku indir. Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir yandex, Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir idefix, Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Müzede Bir Gün – Minik Dostlarımız Serisi Kısa Özet

İskender ve dostları için sınıf gezisi günüydü ve müzeye gideceklerdi. İskender önceden müzeye gitmemişti. Acaba müze nasıl bir yerdi? Günü nasıl geçecekti? Sıkıcı mı olacaktı yoksa keyifli mi?
 
Pena Yayınları’nın Minik Dostlarımız serisindeki diğer kitaplarını da okumayı unutmayın.

*Minik Dostlarımız* serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.

*Minik Dostlarımız* serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu