İnceleme

Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları pdf indir

Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları kitabını paylaştık. 16 sayfadan oluşan Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları kitabının yazarı ise Melek Turgay‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları oku indir. Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları pdf indir yandex, Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları pdf indir idefix, Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları Pdf indir

Mutlu Keçi – Salça ile Havuç’un Maceraları Kısa Özet

Gündüzleri…
*Gıt gıt gıdaaaaak, gıt gıdaaak,
Gel de bak, burası ne sıcaaaak!
Yerler doluuuu hep darıııııı,
Yemezsen kuşlar kapar onlarıııııı!..* diye şarkılar söyleyen…

Gece olunca da…
*Fosuuuuur gıt,
fosuuuuuur dak,
fosuuuuur gıt,
fosuuuur dak…* diye uyuyan iki tavuk varmış…

Bir gece yine mışıl mışıl uyurlarken komşuları baykuş, onlarla sohbet etmek istemiş… Bütün gece uykusuz kalan iki tavuk, tam uyuyacaklarken davetsiz bir misafir çıkagelmiş… Acaba, Salça ile Havuç’u uyutmayan bu misafir de kimmiş?

Eğitsel içerik danışmanlığını Pedagog Ayşen Oy’un yaptığı Salça ile Havuç’un Maceraları serisinin dördüncü kitabı Mutlu Keçi; arkadaşlığın önemini, özverili olmayı ve düzenli uykunun faydasını anlatan güzel bir hikâye…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu