Edebiyat Kitapları

Mükemmel Gelecek pdf indir

Mükemmel Gelecek pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Mükemmel Gelecek kitabını paylaştık. 304 sayfadan oluşan Mükemmel Gelecek kitabının yazarı ise JEN LARSEN‘dır. kapağa sahip olan Mükemmel Gelecek oku indir. Mükemmel Gelecek pdf indir yandex, Mükemmel Gelecek pdf indir idefix, Mükemmel Gelecek PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Mükemmel Gelecek Pdf indir

Mükemmel Gelecek Kısa Özet

?Önemli olan kalbinizin büyüklüğüdür.Kart pencerenin ışığının altında sarı görünüyordu, büyükannemin yazısıysa kalın ve büyüktü.
Düşünmeden öne doğru gidip zarfı elinden aldım ve ışığa tutup ne yazdığına baktım.

Ashley Maria Perkins. 
HARVARD ÜNİVERSİTESİ’NDE DÖRT YILLIK EĞİTİM İÇİN ZAYIFLAMA AMELİYATI. 

KİLO SADECE BİR RAKAMDAN İBARETTİR VE KİMSE MÜKEMMEL DEĞİLDİR.

Ashley Perkins, her sene doğum gününde büyükannesinden, yeterince kilo verirse ona satın alacağı şeylerin yazılı olduğu bir kart alır.
Ashley görüntüsünde herhangi bir sorun olduğunu düşünmez fakat büyükannesini buna ikna edemez. Genç kız yaşamıyla da kilolarıyla da mutludur.
Lakin son doğum günü partisinde Ashley hayallerinin kendisine gümüş tepside sunulmasını hesaba katmamıştır. Büyükannesi her zaman istediği şeyi kendisine teklif edince genç kız bocalar: Harvard Üniversitesi’nde eğitim… zayıflama cerrahi operasyonu karşılığında.
Ashley ufak bir kartın ona sunduğu seçenekle boğuşurken dostlarından, ailesinden, hatta okul yöneticilerinden baskı gördüğünü hisseder. Peki aynadaki görüntüsü kendisi dışında herkesi rahatsız eden bir kız bu durumda ne yapmalıdır?*Yankı uyandıran, ilgi çekici bir kitap.*
Kirkus Reviews

*Muhteşem, son derece etkileyici.*
NPR Books

*Etkileyici, kendine güven aşılayan bir kitap.*
Publishers Weekly

*Ashley’nin, başkalarının beklentilerinden bağımsız olarak aslında ne istediğini keşfetme çabası çoğumuza hitap eden mühim bir mücadele.*
Booklist


JEN LARSEN okumayı, yazmayı sever ve elinden geldiğince aritmetikten kaçınır. Partneriyle birlikte Minneapolis’te yaşamaktadır. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu