Tarih Kitapları

Küresel Çeteye İnfaz pdf indir

Küresel Çeteye İnfaz pdf indir, kitap özetleri sitemizde Dünya Tarihi Kitapları türünde çıkarılan Küresel Çeteye İnfaz kitabını paylaştık. 736 sayfadan oluşan Küresel Çeteye İnfaz kitabının yazarı ise Murat Bahadır Akkoyunlu‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Küresel Çeteye İnfaz oku indir. Küresel Çeteye İnfaz pdf indir yandex, Küresel Çeteye İnfaz pdf indir idefix, Küresel Çeteye İnfaz PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Küresel Çeteye İnfaz Pdf indir

Küresel Çeteye İnfaz Kısa Özet

*Bu kitabı yazarken haddimizi kendimiz tayin ettik. Bizi hadsiz bulacakların bize tayin edecekleri haddi umursamadık.
Bu kitap niçin yazıldı?
Tüm insanlığın katili, cani küresel ezoterik çetenin ifşa edilmesi gerekiyordu. İnsanlıkla kedinin fare ile oynadığı gibi oynayan bu Çıfıt, yani şeytansı örgütün haklılıkla kuşatılıp mahkûm edilmesi elzemdi. Türk devletlerinin bu Çıfıtlığın zebunu olarak nasıl çöktüklerini, yönetimlerinin hangi nedenlerden ötürü vesayet altına girdiğini ve vesayetin esaretinde nasıl bir zillet meydana geldiğinı; vesayetten çıkma çabalarını, mücadelesini, özellikle genç nesillere anlatmak için bu kitabı yazdık.
Yazdıklarımızın bize ne kadar düşman kazandırabileceğini dikkate almadık.
Umudumuz odur ki, bu kitabı okuyan şahıs, dünya çapında ve Türkiye’de ne olduğunu, kimlerin neleri nasıl yaptıklarını çözümlemek için artık bir siyasi tahlil dinlemek gereksinimini duymayacak.
İddiamız odur ki, bu kitabın hemen her sayfası ayrı bir kitabın konusu olabilir.
Değerli okurlarımızdan istirhamımız odur ki, lütfen kitabın son kelimesini de okuyup bitirmeden bir yargıya varmasınlar.*

Siyaset bilimci yazar Murat Bahadır Akkoyunlu’nun, öğretilen ve gösterilen tüm siyaset tarihini kökten değiştirmek için Orhan Efe Özenç ile yaptığı bu söyleşide, 1000’i aşkın dipnot ve kaynak ile desteklenen özgün bir bakış açısıyla, tüm tabular yıkılıyor, hakikatler ortaya çıkmakta…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu