Tarih Kitapları

Kral, İmparator, Çar pdf indir

Kral, İmparator, Çar pdf indir, kitap özetleri sitemizde Genel Tarih Kitapları türünde çıkarılan Kral, İmparator, Çar kitabını paylaştık. 408 sayfadan oluşan Kral, İmparator, Çar kitabının yazarı ise Catrine Clay‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kral, İmparator, Çar oku indir. Kral, İmparator, Çar pdf indir yandex, Kral, İmparator, Çar pdf indir idefix, Kral, İmparator, Çar PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kral, İmparator, Çar Pdf indir

Kral, İmparator, Çar Kısa Özet

İngiltere Kralı V. George, Alman İmparatoru 2. Wilhelm ve Rus Çarı 2. Nikolay veya aile içindeki adlarıyla Georgie, Willy ve Nicky…

Milyonlarca insanın kaderini tespit eden, dünyayı uçurumun kıyısına sürükleyen üç kuzen; çocukluk senelerında, tatillerde, düğünlerde, doğum günü kutlamalırnda, tahta çıkma merasimlerinde sürekli olarak bir araya gelirlerdi.

Birinci Dünya Savaşı’nı kadar birbirlerine siyasî yorumların aile yaşamının olağan söylentilerıyla karıştığı mektuplar yazmışlardı.

Catrine Clay, kraliyet mektupları ve günlüklerden geniş ölçüde yararlanarak, kraliyet ailesinin kesişen hayatlarını, aralarındaki çatışmaları, aşklarını, söylentilerını, siyasî farklılaşmalarını ve nihayetinde dünyayı sürükledikleri acımasız savaşın arka planını anlatıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu