İnceleme

Kodi: Yeni Dünya Düzeni pdf indir

Kodi: Yeni Dünya Düzeni pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Kodi: Yeni Dünya Düzeni kitabını paylaştık. 24 sayfadan oluşan Kodi: Yeni Dünya Düzeni kitabının yazarı ise Ferdi Battal‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kodi: Yeni Dünya Düzeni oku indir. Kodi: Yeni Dünya Düzeni pdf indir yandex, Kodi: Yeni Dünya Düzeni pdf indir idefix, Kodi: Yeni Dünya Düzeni PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kodi: Yeni Dünya Düzeni Pdf indir

Kodi: Yeni Dünya Düzeni Kısa Özet

*Kodi: Yeni Dünya Düzeni” öte yandan sosyal platform kullanımı, teknolojinin gelişimi, gelecekte oluşabilecek olası senaryolar ile alakalı konularda çocukları hazırlamayı amaçlarken öte yandan da sosyal platformnın erken yaşta kullanımının oluşturabileceği tehlikeleri fark ettirmeyi amacında olan keyifli bir hikâye kitabı olarak ilkokul düzeyine uygun olacak biçimde yazılmıştır.
*Kodi robotunu tasarlerken kendini çok mutlu hissediyordu.
Tasarladığı robotu, herkesin görmesi gerektğini düşündü.
Yaptığı robotun fotoğraflarını sosyal platformda paylaşmalıydı.*

*Kodi: Yeni Dünya Düzeni”  bunun yanı sıra Nöropisikolojik Eğitim Modeli`ne (PASS) göre düzenlenmiştir. İçerdiği etkinlikler ile çocuklarımızın hem eğlenceli vakitler geçirmesi hem de zihinsel aktiviteler yapması amaçlanmıştır.

“Kodi: Yeni Dünya Düzeni” 21.yy becerilerinden problem çözme, analitik düşünme, iletişim, insiyatif alma, takım çalışması, yenilikçilik gibi becerileri de desteklemektedir.

Kitabımızın yazım sürecinde çeşitli uzman görüşleri alınarak düzenlenmiştir. Eğitim teknolojisi, oyunlaştırma uzman kişilerı; sınıf öğretmenleri ile bilgisayar teknolojileri öğretmenleri ve psikolojik danışmanlar yazım sürecinde kıymetli görüşleriyle kitabımıza katkı sunmuştur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu