Edebiyat Kitapları

Klan 2050 Buz Devri pdf indir

Klan 2050 Buz Devri pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Klan 2050 Buz Devri kitabını paylaştık. 144 sayfadan oluşan Klan 2050 Buz Devri kitabının yazarı ise Endercan İdel‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Klan 2050 Buz Devri oku indir. Klan 2050 Buz Devri pdf indir yandex, Klan 2050 Buz Devri pdf indir idefix, Klan 2050 Buz Devri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Klan 2050 Buz Devri Pdf indir

Klan 2050 Buz Devri Kısa Özet

*Şu an yaşamakta olduğunuz ülke, Orta Doğu’da ve Afrika’nın bir bölümünde büyük bir projenin gerçekleşmesi için çalışıyor. O herkesin bildiği büyük proje değil ama. Büyük Orta Doğu Projesi’ni, diğerine paravan olsun diye ortaya attılar.

Esas proje, doğrudan Orta Doğu’ya yerleşmek; yani tüm ülkeyi Orta Doğu’ya taşımak.

Çılgın bir proje gibi görünmekle birlikte nedensiz değil.

Dünya, yakın bir zamanda yeni bir buzul çağına girmek üzere. Bu olay yaşandığında üzerinde bulunduğunuz kıta ve daha bir çok yer yaşanamaz duruma gelecek. Bilim bireylerinın çalışmasına göre yaşamak için en uygun alan Orta Doğu, Türkiye’nin bir kısmı ve Afrika kıtasının bir kısmı olacak.

Tabii olarak bu yaşanacak alan, Dünya’nın tüm bireylerinı barındıracak, besleyecek bir alan olmayacak. Projeksiyona göre, o anki dünya nüfusu on dört milyara ulaşmış olacak.

İklim ve alan hesaplamaları, yaşamaya uygun yerlerin üç yahut en fazla dört milyar insana yeterli bulunacağını göstermekte; yani kalan on milyara yer yok!*

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu