Tarih Kitapları

Kısa Portekiz Tarihi pdf oku indir

Kısa Portekiz Tarihi pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Kısa Portekiz Tarihi kitabını paylaştık. 264 sayfadan oluşan Kısa Portekiz Tarihi kitabının yazarı ise Jeremy Black‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kısa Portekiz Tarihi oku indir. Kısa Portekiz Tarihi pdf indir yandex, Kısa Portekiz Tarihi pdf indir idefix, Kısa Portekiz Tarihi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kısa Portekiz Tarihi Pdf indir

Kısa Portekiz Tarihi Kısa Özet

Portekiz tarihinden önce coğrafi ve iklimsel koşulların açıklanmasıyla başlayan Kısa Portekiz Tarihi, İberya Yarımadası’ndaki ilk yerleşimlerin kurulması, Roma kültürünün mirası ve islami fetihler konularına kısaca değindikten sonra Erken Modernite Döneminde Portekiz’in bir imparatorluk gücü olarak artmasıni tüm ayrıntı kısmıyla işliyor.

Black’in 19. yüzyılın krizlerini, Salazar rejiminin kişiliğini ve 1970’lerden günümüze kültür ve toplumun liberalleşmesini de kavga ettiği bu kısa kitap gezginler için mühim ipuçları içermekle birlikte bunun yanı sıra pandemi koşullarında seyahat edemeyenler için de birkaç saatlik mutlu bir kaçış olanağı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu