İnceleme

Kış Sevilmez Mi? pdf oku indir

Kış Sevilmez Mi? pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Kış Sevilmez Mi? kitabını paylaştık. 28 sayfadan oluşan Kış Sevilmez Mi? kitabının yazarı ise Alina Nil Oflaz‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kış Sevilmez Mi? oku indir. Kış Sevilmez Mi? pdf indir yandex, Kış Sevilmez Mi? pdf indir idefix, Kış Sevilmez Mi? PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kış Sevilmez Mi? Pdf indir

Kış Sevilmez Mi? Kısa Özet

Kavun, sevgi dolu düşsel bir dünya oluşturmuş kendine. Geveze mi geveze bir kız çocuğu. Ay Dedenin masallarıyla uyuyor her gece. Güneşle de dost. Bir tek Kışı sevmiyor. Haklı, tabi ki. Çok üşüyor kızımız. Üstelik Kış çok şımarık, ona göre. Ne o öyle, kuşların kanatlarını kıracak kadar rüzgârlarını estiriyor?
Kavun’un kışla tanışması tam bir sürpriz. Uyku kelebekleri olmasa, Kış’la dost bile olacak.

Ağabeyi Oka da kendisi kadar özel… Güneş’in onlardan istediği bir iyilik var. Her ikisi de canla başla sarılıyorlar bu vazifeye.

Hayat bilgisi dersine destek için yazıldı, bu öykü. Dünya’nın eksenindeki değişimlerin mevsimlerin oluşmasına nasıl katkıda bulunduğunu öğrenecek minik dostlarımız. Mevsimlerin büyümelerine katkısını da…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu