İnceleme

Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir

Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir, kitap özetleri sitemizde Dünya Çocuk Klasikleri türünde çıkarılan Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri kitabını paylaştık. 64 sayfadan oluşan Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri kitabının yazarı ise Howard Pyle‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri oku indir. Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir yandex, Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir idefix, Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Kibirli Prenses – Dünya Çocuk Klasikleri Kısa Özet

Bir zamanlar bir ülkenin melekler kadar güzel prensesi kendisiyle evlenmek isteyen her delikanlıya bir kusur bulmaktadır. Komşu ülkenin genç kralı prensesle evlenmek ister.

Prenses, genç kralın çenesinde bulunan bir ben ile *İnsan büyük bir sepetin içinde bulunan elmalardan beneklisini seçer mi, hiç!* diye ile dalga geçer.

Genç Kral kıyafet değiştirir ve prensesin sarayına kaz çobanı olarak girer. Sonrasını prenses düşünsün, biz karışmayalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu