Edebiyat Kitapları

Karara Bağladılar pdf indir

Karara Bağladılar pdf indir, kitap özetleri sitemizde Şiir Kitapları türünde çıkarılan Karara Bağladılar kitabını paylaştık. 208 sayfadan oluşan Karara Bağladılar kitabının yazarı ise Kamil Gündüz (Perdesiz)‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Karara Bağladılar oku indir. Karara Bağladılar pdf indir yandex, Karara Bağladılar pdf indir idefix, Karara Bağladılar PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Karara Bağladılar Pdf indir

Karara Bağladılar Kısa Özet

01.02.1960 senesinde Artvin ili, Şavşat ilçesi, Elmalı Köyü’nde dünyaya gözlerini açtı. İlkokulu köyünde, Orta ve Liseyi Şavşat’ta okudu. 1983-1990 senelerı içinde Şavşat’ta ardından İstanbul’da kuaför işletmeciliği yaptı. Bu meslekten emekli oldu. Evli, üç çocuk babası olan Kâmil Gündüz, İstanbul’da ozanlar ve şairlerden feyz alarak şiire yöneldi. Sütlüce Karaağaç Dergâhı’nda tanıştığı ozan dostları, onun sanata ve tasavvufa yönelmesinde etkin oldu. Vaktidolu, Adil Ali Atalay’dan *Perdesiz* mahlasını aldı. 2017 senesinde *Perdeli Perdesiz* adlı ilk şiir kitabını paylaştı.

Bu güldesteyi sizlerin beğenisine sunmakla sizlerin gönül hanesine bir nakış atmak istemektedir. Sevgi, barış ve güzelliklerin hâkim olduğu güzel bir dünya için. Aşk ile…

Kader cilvelerini yolum üstüne serdi
Yargıçlar yargıladı, mahkeme bitti
Cellat önüne baktı, ipi elime verdi
Gereği düşünüldü, karara bağladılar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu