KPSS Kitapları

Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye pdf indir

Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye pdf indir, kitap özetleri sitemizde KPSS A Grubu Maliye Konu Anlatımlı Kitaplar türünde çıkarılan Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye kitabını paylaştık. 152 sayfadan oluşan Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye kitabının yazarı ise Özgür Saraç‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye oku indir. Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye pdf indir yandex, Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye pdf indir idefix, Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye Pdf indir

Kamu Harcamaları – 2019 Plasebo Maliye Kısa Özet

Maliye bölgesindeki yirmi beş yıllık birikimin bir ürünü olan bu kitap, sekiz (8) kitap ve toplamda 3.400 adet sorudan oluşan bir Soru Bankası`nın birinci kitabıdır. Maliye Teorisi ve Kamu Ekonomisi konularından oluşan bu Birinci Kitapta 425 adet soru bulunmaktadır. Soru sayısı, ilerleyen baskılarda arttırılacaktır.

Soru Bankası`nın bu biçimde kitap kitap bölümlere ayrılmasının sebebi, siz adayların öncelik verdiği yahut istediği konular için satınalma tercihi yapabilmesini sağlamaktır. Ayrıca her bir kitabın soru değeri, diğer kitapların değerine referans olma özelliğindedir. Soruların altında yazılı “Dr. Özgür SARAÇ” ifadesi, hem soruların özgün olduğu hem de sorulara ait sorumluluğu taşıdığımızın bir göstergesidir. Bu husustaki hassasiyetimizin sebebi, eğer yaptığımız açıklama yetersiz ise sosyal platformdaki görsel soru paylaşımlarına istendiğinde muhatap olmaktır.

Yine soruların altında yazılı 1/5, 2/5, 3/5, 4/5, 5/5 şeklinde sıralanan oranlar kolaydan zora olacak biçimde soruların zorluk derecesini göstermektedir. Sorulara bu biçimde zorluk derecesi verilmesinin sebebi, soru çözümünüzdeki başarının az çok değerini ortaya koymaktır. Öyle ya, basit sorulardaki yanlışlar dikkatsizliğinizin zor sorulardaki doğrular uzmanlaşmaya vardığınızın göstergesi olacaktır.

PLASEBO MALİYE soru bankası setinin yazılma nedenleri şunlardan oluşmaktadır:
• Bilgileri kullanmanızı sağlamak
• Bilgileri sistematize etmenize yardım etmek
• Soruların türevlendirilerek bilgilerin pekiştirilmesini sağlamak
• Bilgilerin tuzaklanmış seçeneklerden sıyrılıp ayrışmasına dikkat çekmek
• Sonuç odaklı olmayı pekiştirmek ve gerektiğinde detaylara inmeyi kolaylaştırmak
• Soru köklerindeki dolgu malzemeleri yerine “bilgi özünü” yakalamak ve pratiklik kazanmak

Başarıya giden yolunuzda kibar bir katkı sağlamasını umduğumuz bu setin adına PLASEBO denilmesini sebebi ise şudur: Memnuniyet…

Elinizdeki bu kitap ve içindeki sorular, KPSS başta olmak üzere İdari Yargı Hâkimliği, Sayıştay, Gelir Uzman Yardımcılığı ve diğer kurum sınavlarına hazırlık için uygundur.
2019 yılı müfredatına ve kanun değişikliklerine uygun olarak hazırlanan bu kitap, siz kıymetli öğrencilerime ithaf edilmiştir.

Emeğimizin emeğinize karışması dileklerimle…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu