Edebiyat Kitapları

Kahraman Anneler: Lohusalık pdf indir

Kahraman Anneler: Lohusalık pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Kahraman Anneler: Lohusalık kitabını paylaştık. 170 sayfadan oluşan Kahraman Anneler: Lohusalık kitabının yazarı ise Elvan Tükel Elmalı‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kahraman Anneler: Lohusalık oku indir. Kahraman Anneler: Lohusalık pdf indir yandex, Kahraman Anneler: Lohusalık pdf indir idefix, Kahraman Anneler: Lohusalık PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kahraman Anneler: Lohusalık Pdf indir

Kahraman Anneler: Lohusalık Kısa Özet

Sevgili lohusa;

Bu kitabı okudukça, yalnız olmadığını, bir çok lohusa ile aynı duyguları hissettiğini ve benzer hadiseleri yaşadığını anlayacaksın. İçinde bulunan kahramanı bulup çıkaracaksın.

*Bir daha asla aynı kadın olmamak üzere yaşanan değişimin adıdır lohusalık. Bir devrim, bir dönüşüm hatta kutsallaşmaktır.*

Lohusalık, anne ile bebeği içindeki bağın oluştuğu, bebeğin sevme yetisinin geliştiği, lohusanın da çeşitli fiziksel ve duygusal değişimleri yaşarken yeni yaşamına uyum sağlama çabası içinde bulunduğu kırk günlük zaman dilimidir. Bu süre çok kısa gözükse de aile için kritik önem taşır.

Peki bu kırk gün nasıl geçecek? Lohusalar ne ister, nasıl hisseder? Lohusa yakınları neler yapmalı, nasıl davranmalı?

*Her lohusalık öyküsünde kahraman bir kadın yer alır.
Zamanı gelince gücünü bulacaksın.*

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu