Tarih Kitapları

İsmet İnönü ve Çanakkale pdf indir

İsmet İnönü ve Çanakkale pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan İsmet İnönü ve Çanakkale kitabını paylaştık. 117 sayfadan oluşan İsmet İnönü ve Çanakkale kitabının yazarı ise Mithat Atabay‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan İsmet İnönü ve Çanakkale oku indir. İsmet İnönü ve Çanakkale pdf indir yandex, İsmet İnönü ve Çanakkale pdf indir idefix, İsmet İnönü ve Çanakkale PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

İsmet İnönü ve Çanakkale Pdf indir

İsmet İnönü ve Çanakkale Kısa Özet

(Tahkik-İnceleme)

İsmet İnönü, arada bir bir subay arada bir, arada bir bir komutan, arada bir bir Başbakan ve Cumhurbaşkanı, arada bir bir muhalefet önderi arada bir de sade bir vatandaş olarak Türkiye’nin şehirlerini, kasabalarını, köylerini dolaşmış, halkla sohbet etmiş, onların acılarını ve sıkıntılarını paylaşmış, onlara umut ve güzel günler vaat etmiştir.

Bazı zaman de hem Türkiye’nin hem dünyanın büyük acılar ve sıkıntılar çektiği savaş senelerında aldığı önlemlerle hiçbir vatandaş acı çekmesin ve yaşamını yitirmesin diye büyük çaba sarf etmiştir. Lakin bu ne kadar anlaşılmıştır veya bilinmesina karşın siyaset gibi acımasız ve görmezden gelen bir tutumla hatırlanmak, hatırlatılmak istenmiştir, belkide…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu