Nasıl Yapılır

İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? pdf oku indir

İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Kişisel Gelişim Kitapları türünde çıkarılan İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitabını paylaştık. 288 sayfadan oluşan İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? kitabının yazarı ise İlber Ortaylı‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? oku indir. İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? pdf indir yandex, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? pdf indir idefix, İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? Pdf indir

İnsan Geleceğini Nasıl Kurar? Kısa Özet

“Bir hedef bulacaksınız, o uğurda çalışacaksınız, hedefinizi gerçekleştirmek için bir yol arayacaksınız, yol yoksa da o yolu yapacaksınız. Bir defa geçtiğiniz yoldan da bir daha geri dönmeyeceksiniz. Çünkü lüzumsuz geri dönüş başarısızlıktır, tekrara düşmektir, ufku kapatmaktır. Hedef bulmak, yol açmak ve aynı yoldan geri dönmemek… Hayattaki gayemiz budur.”

İLBER ORTAYLI

Kendi kendinin mimarı olma ve hayata atılma… Yetenek, keşif, merak, potansiyel, heves, ayakta kalma güdüsü… Öğrenmenin, çalışmanın, düşünmenin yolları ve metotları… Çalışacağız, okuyacağız, göreceğiz, planlayacağız, kendimize bir hayat kuracağız, tamam ama bunu hangi ölçüye göre yapacağız?

İlber Ortaylı bu kitapta birinin hayattaki gayesini nasıl belirleyeceğini, hedefini nasıl koyacağını, geleceğini nasıl planlayacağını, potansiyelini nasıl değerlendireceğini yüzsenelerın içinde dolaşarak, tarihin büyük düşünürlerinin binlerce yıla göğüs geren görüşlerini de yanımıza

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu