İnceleme

İlk Takvimim pdf indir

İlk Takvimim pdf indir, kitap özetleri sitemizde Genel Çocuk Kitapları türünde çıkarılan İlk Takvimim kitabını paylaştık. 28 sayfadan oluşan İlk Takvimim kitabının yazarı ise Tunç Atalay‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan İlk Takvimim oku indir. İlk Takvimim pdf indir yandex, İlk Takvimim pdf indir idefix, İlk Takvimim PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

İlk Takvimim Pdf indir

İlk Takvimim Kısa Özet

Sevgili ebeveynler,

Bu takvim çocuğunuzla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz anlar yaratarak onun gelişimine katkıda bulunmak ve yeni şeyler öğrenmesine keyifli bir zemin yaratmak için hazırlanmıştır.

Her ayın otuz bir gün olarak düzenlendiği takvimde, sürprizli yaldızları kazıdığınızda  bulacağınız eğitici ve keyifli aktiviteler çocuğunuzu düşünmeye de teşvik edecek. Eğer bulunduğunuz ay 28 veya 30 çekiyorsa fazladan aktiviteleri diğer günlerde de uygulayabilirsiniz. Sizler bu aktiviteleri zenginleştirebilir, daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Bu takvim çocuğunuzun birden fazla kavramı öğrenmesine ve pekiştirmesine de yol gösterecektır.

Çocuğunuz, her günü yeni bir heyecanla bekleyerek takvimdeki yönergeleri takip edecek ve belki de birlikte unutulmaz bir gün yaşayacaksınız…

Takvimi kullanmaya başladığınız ilk gün ayın hangi gününe denk geliyorsa takvimin üzerinde bırakılan boşluğa o günü yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu