Edebiyat Kitapları

Hotman’ın Öyküleri pdf indir

Hotman’ın Öyküleri pdf indir, kitap özetleri sitemizde Öykü Kitapları türünde çıkarılan Hotman’ın Öyküleri kitabını paylaştık. 104 sayfadan oluşan Hotman’ın Öyküleri kitabının yazarı ise Nilgün Çelik‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Hotman’ın Öyküleri oku indir. Hotman’ın Öyküleri pdf indir yandex, Hotman’ın Öyküleri pdf indir idefix, Hotman’ın Öyküleri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Hotman’ın Öyküleri Pdf indir

Hotman’ın Öyküleri Kısa Özet

Nilgün Çelik’in ikinci öykü kitabı Hotman’ın Öyküleri, okurumuzu Anadolu’ya özgü yeni bir öykü kahramanıyla tanıştırıyor: Hotman. Anadolu folklorunun eski bilge bireylerini anımsatan Hotman’ın yer yer gülümseten, yer yer şaşırtan öykülerini beğenerek okuyacaksınız.

*Sis biraz aralanmış, güneş toprağa, köknarın dallarının içinden ince bir çizgi gibi inmişti. Bunu fırsat bilen üveyikler bir sağa bir sola uçuşuyordu. Çok uzaklardan peçeli baykuşun sesi geldi. Hatük Hala’nın omuzları düşüverdi. Hayrına ötmez bu. Hotman beni öldürecek. Ölüm gayreti midir, bir gayret daha hızla yürümeye başladı. Araba yolunu bulsa işi kolaylaşacaktı.*

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu