Edebiyat Kitapları

Hocalarıma Vefa Borcum pdf indir

Hocalarıma Vefa Borcum pdf indir, kitap özetleri sitemizde Araştıma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Hocalarıma Vefa Borcum kitabını paylaştık. 224 sayfadan oluşan Hocalarıma Vefa Borcum kitabının yazarı ise Sadık Özen‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Hocalarıma Vefa Borcum oku indir. Hocalarıma Vefa Borcum pdf indir yandex, Hocalarıma Vefa Borcum pdf indir idefix, Hocalarıma Vefa Borcum PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Hocalarıma Vefa Borcum Pdf indir

Hocalarıma Vefa Borcum Kısa Özet

Yaşamımın her zamanında, hepsi birbirinden kıymetli hocalarımdan çok şeyler öğrendim. Onlar bana yalnızca bilgi aktarımı yapmadılar. Bana yaşamı öğrettiler. Sorumluluk duygusu kazandırdılar. Başarılı bir insan olmanın yolunu gösterdiler. Sevmeyi, saymayı ve vefalı olmayı öğrettiler. Onları örnek aldım. Yaşamımdaki güzel olan her şeyi onlardan öğrendim.

Ankara Tıp Fakültesi, ülkemizin tıp tarihinde mühim bir yeri olan ve unutulmaması gereken büyük bir *Ocak*tır. Bu ocakta bizi yetiştiren hocalarımız asla unutulmamalıdır. Fakültemize ait web sitesinde onlar ile ilgili en azından standardize edilmiş çok kısa özgeçmişlere ayırımsız olarak yer verilmesi gerektiği kanısındayım. Ve bunu bir öneri olarak sunuyorum.

Benim, bu hususta çok çaba gösterdiğimin bilinmesini isterim. Ne yazık ki bütün uğraşıma rağmen aradığım bilgilere ulaşamadım. Zorunlu olarak, fakat elde edebildiğim bilgilerle yetinmek zorunda kaldım. Bu hususta hoşgörü ile karşılanacağımı ve bağışlanacağımı umarım.

– Dr. Sadık Özen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu