Edebiyat Kitapları

Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar pdf indir

Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar pdf indir, kitap özetleri sitemizde Öykü Kitapları türünde çıkarılan Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar kitabını paylaştık. 256 sayfadan oluşan Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar kitabının yazarı ise S. Soner Selçuklu‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar oku indir. Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar pdf indir yandex, Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar pdf indir idefix, Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar Pdf indir

Günah Keçisi: Kısa Öyküler ve Büyükler İçin Masallar Kısa Özet

*Soner’ in kitabını okuyunca, kendime sordum; ne ders çıkardın bu masallardan, diye. Hiçbir şey göründüğü gibi değil ve her şeyi iyi araştırmak, çağına göre iyi değerlendirmek gerektiğini düşündüm son sayfayı da okuduktan sonra. Belki o zaman yedi cücelerin aslında bakır madenlerinde çürük elmalarla beslenmiş çocuklar olduğunu öğrenmemiz olabilecek olur.

Sonra Soner’in Demokrazi isimli prensesine ‘…eşitlik ve adaleti, sağlıklı çocukları, özgür basını, insan haklarını, ormanları, doğayı korumayı, barış içinde kardeşçe bir arada yaşamayı…’ anlatacak cengâverler çıkar aramızdan belki de.*

– ERCÜMENT ALPTEKİN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu