İnceleme

Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi pdf oku indir

Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi kitabını paylaştık. 32 sayfadan oluşan Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi kitabının yazarı ise Serap Gürbulak Biçici‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi oku indir. Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi pdf indir yandex, Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi pdf indir idefix, Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi Pdf indir

Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi Kısa Özet

Pinus Ormanlarındaki Gökkuşağı Kasabası rengârenk gülleriyle ünlü, çok güzel bir yerdi. Kasaba halkı, her sene tertip edilen *Pinus Ormanlarının En Güzel Kasabası Yarışması* için özenle hazırlanır, saçlarını yaptırmak için mutlaka Berber Maymun`un dükkânına giderlerdi.

Hep aynı saçları yapmaktan sıkılan Berber Maymun, bir gün herkesin saçını kendi isteğine göre şekillendirmeye karar verdi. Gelen üyelerinin saçlarını yastık gibi kabarttı, ördü, boncuklarla süsledi, rengârenk boyadı…

Bu değişimden pek hoşlanmayan kasaba halkı Berber Maymun’a ilk başta çok kızsa da, yarışma günü karşı karşıya geldikları sürpriz, düşüncelerini değiştirecekti.

Farklılıkların güzelliğine işaret eden Gökkuşağı Kasabası’nın Berberi okumaya yeni başlayan ufak okurları, sımsıcak bir hikâyeyle sarmalayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu